Ukrainian English Polish
Увійти

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Любов до тварин без розуміння до людей

  • Posted on:  Понеділок, 09 вересня 2013

В суперечці народжується істина, принаймні в це вірять активісти молодіжної громадської організації СМОВ . В рамках проекту  Дискусійний клуб «Діалог» пройшла запекла сутичка, варта того, щоб переглянути своє відношення до стилю життя.

Здорове харчування – модний тренд сьогодення та й необхідний атрибут гарного самопочуття. Щоправда окрім прихильників збалансованої харчової поведінки є ще й так звані «ектремали-вегетаріанці».

Члени молодіжної спілки зустрілись черговий раз, щоб переглянути цікавий відео матеріал та подискутувати на дану тему. Проте цього разу окрім експертів у сфері здоров’я розбиратись з усіма підводними каменями вирішили допомогти люди, що вже багато років практикують вегетаріанство. Правда лише  в тому, що підходячи до вирішення гострого питання необхідно бути відкритим для сприйняття думки опонента, чого власне і не вдалось.  Також  дехто із присутніх зміг відкрити для себе нові смаки вегетаріанських солодощів.

На зустрічі зіткнулись два великих табори «м’ясоїди» та «вегани» (здається слово «людина» використовувалось вкрай рідко). Назвати промови учасників об’єктивними було складно, адже стиль життя це таки дуже особиста тема. Напевне вперше за існування проекту дискусія виявилась настільки провокативною.

Кожна людина обирає власний шлях та стиль життя. Хтось дбає про здоров’я, хтось з етичних поглядів бореться з «класовою нерівністю», а хтось намагається отримати від життя всі чуттєві задоволення. Сьогодні, уважно вислухавши думку експерта, я зрозуміла, що мій шлях вегетаріанця може в певній мірі бути ризикованим.  Я радію від того, що молодь нашого міста є свідомою. Адже не легко сприймати новий досвід всупереч власним забаганкам – зазначає Олександра Ковіна