Ukrainian English Polish
Увійти

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

«Новий» дискусійний клуб «Діалог» розмовляв про літературу

  • Posted on:  Четвер, 28 листопада 2013

27 листопада, в рамках проекту Дискусійний клуб «Діалог», в черговий раз зібрались активні члени Громадської організації СМОВ. Зібрались для того, аби висловити свою думку щодо сучасної літератури, і дізнатись чи є сьогодні у молоді попит на книги.

Питання вибору літератури завжди є особистим, а розмови про те чи вважати твори митців-сучасників гідними завжди проходять гостро. Принаймні так стається, якщо зустрічаються фанати «класики» та опоненти, котрі підтримують сучасні напрямки.

 

Як виявилось, члени Спілки також не одноголосні в цьому питанні. Хоча більшість схильна не розділяти літературу так категорично. На колір та смак… як кажуть.

Говорили про різне: починаючи від романтизму і закінчуючи фентезі. Ділились досвідом як обирати книги. Та не обійшлось і без згадок про «топи» бестселерів та списки рекомендованих книг від авторитетних видань.

«Жаркої» дискусії не вийшло, проте активісти приємно провели час у колі однодумців. Крім того вечір Дискусійного клубу відкрив новий період, а саме роботу членів СМОВ у напрямках.

Бути організатором заходу виявилось важче, ніж очікував, але і цікавіше. Раніше, будучи учасником, мене захоплював сам процес обговорення. Тепер довелось ще й передбачати, що саме стане цікавим. До підготовки цієї теми йшли довго, шукали формат та проблематику питання. Насправді, це колосальний досвід. Особливо, робота вже під час самого заходу – ділиться враженнямимодератор Тарас Майданевич.