Ukrainian English Polish
Увійти

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Кричав Архип, Архип охрип, не треба Архипу кричати до хрипу!

  • Posted on:  Середа, 04 вересня 2013

Хоч усі швидкомовки не перешвидкомовити, не перевишвидкомовити, проте активісти молодіжної громадської організації СМОВ намагались зробити це в рамках Дискусійного клубу «Діалог».

Ні для кого не секрет, що ораторське мистецтво однин з найпотужніших інструментів впливу на людей. Переконлива і виразна мова є базою для всіх видів комунікації, для особистого спілкування, переговорів, продажів, навчання, нарад та дискусій. Знання «що» і «як» говорити важливо в будь-яких ситуаціях. Саме з питанням «Як?» намагались розібратись члени СМОВ на черговому засіданні Дискусійного клубу «Діалог».

 

 На зустрічі кожен учасник мав можливість спробувати себе у невеличкому виступі перед аудиторією. І хоч аудиторія була невеликою та привітною, та промови були ускладнені. Молодь читала різноманітні швидкомовки, від найпростіших, як наприклад, «Ворона проворонила вороненя» до швидкомовки на 48 рядків, 435 слів, 2380 символів.

- Ми стаємо ораторами у всіх випадках, коли відкриваємо рот і починаємо говорити. Тому важливо говорити чітко та впевнено. Сьогодні я зрозуміла, що не зважаючи на свій досвід виступів перед публікою, мені потрібен постійний розвиток. Я продовжуватиму займатись власним саморозвитком, що раджу і іншим, - зазначає координатор проекту Дискусійного клубу «Діалог» Курбатова Алла.