Ukrainian English Polish
Увійти

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Вінницька молодь може спробувати себе у створені соціальної реклами!

  • Posted on:  Неділя, 14 квітня 2013

Людина від народження до повноліття в середньому бачить 350 тис. реклам. Який відсоток цієї реклами є корисним для споживача, що перебуває у стані формування своєї індивідуальної, життєвої, соціальної та громадської позиції, визначити важко. найкориснішою, з позиції не лише інформування, а й формування поглядів, є соціальна реклама.

Феномен соціальної реклами полягає ще й у тому, що вона одночасно — вид мистецтва, компонент соціальної політики та механізм впливу на формування громадської думки.

 

Саме тому, за ініціативою молодіжної громадської організації СМОВ запущено перший Вінницький обласний фестиваль соціальної реклами «Проблеми молоді вирішує молодь!», в рамках якого пройде конкурс, згідного якого молоді люди запропонують свої варіанти вирішення суспільних проблем.

Стартує Фестиваль 1 квітня, і це не першоквітневий розіграш. Взяти участь у фестивалі може будь-яка молода людина, небайдужа до суспільних проблем.

Першою презентацією Фестивалю стало засідання, що відбулось 2 квітня. На презентації проекту були присутні активісти громадської організації СМОВ та депутати Студентського Парламенту Вінниччини.

Голова Спілки Ольга Безпалько, зауважила важливість соціальної реклами. Розповіла про невипадковий вибір тем. СМОВ було проведено соціологічне опитування, що визначило три найгостріші соціальні проблеми, що хвилюють сьогодні молодь. Найголовнішою на думку вінничан є проблема залежності молодих людей від соціальних мереж та шкідливих звичок. Окрім цього, молодь хвилюють проблеми щодо працевлаштування та створенні молодої сім’ї. Саме ці проблематики і перетворились в тематики конкурсних робіт.

- Стати учасником Фестивалю досить просто. Головне це небайдужість до проблем суспільства та бажання змінити щось у Нашому житті. Фестиваль дозволить молодим людям продемонструвати свій варіант вирішення проблем, що хвилюють молодь. Роботи приймаються у 4 номінаціях, а саме: зовнішня реклама, відео реклама, аудіо реклама та проект соціальної реклами. За результатами конкурсу будуть визначенні переможці в кожній з номінацій. Кращі роботи, будуть розміщені на території область протягом року. - зазначає голова Спілки Ольга Безпалько.

Прийом конкурсних робіт відбувається до 5 травня на офіційному сайті СМОВ: smov.vn.ua