Ukrainian English Polish
Увійти

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

«Проблеми молоді вирішує молодь!»

  • Posted on:  Понеділок, 22 квітня 2013

1 квітня 2013 року стартував новий проект СМОВ – Фестиваль соціальної реклами «Проблеми молоді вирішує молодь!».

Відомо, що від народження до повноліття людина проглядає більше 350 тис. реклам. Який відсоток цієї реклами є корисним для споживача, що перебуває у стані формування своєї індивідуальної, життєвої, соціальної та громадської позиції, визначити важко. Проте, найкориснішою, з позиції не лише інформування, а й формування поглядів, є соціальна реклама.

 

На сьогодні відсоток соціальної реклами в Україні незначний. Більше того, та кількість соціальної реклами, що сьогодні є – малоефективна та не привертає уваги оточуючих та молоді.

Саме тому, СМОВ ініціювала створення нового проекту - Фестивалю соціальної реклами «Проблеми молоді вирішує молодь!», в рамках якого молодь має можливість реалізувати не лише свої творчі ідеї у вигляді соціальної реклами, але й сприяти пропаганді важливих соціальних цінностей серед молоді.

В ході реалізації Фестивалю, було проведено велике соціологічне опитування, та визначено три основні проблеми, що сьогодні турбують молодь:

  1. Залежності молоді
  2. Працевлаштування молоді
  3. Проблема створення молодої сім’ї.

З метою активізації студентської молоді та залучення її до участі у Фестивалі, було проведено презентації проекту у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ, Вінницькому училищі №5, Загальноосвітніх школах №1, 7, 15.

Нагадуємо, що прийом конкурсних робіт триває до 5 травня 2013 році на офіційному сайті smov.vn.ua.

Не зволікай, стань учасником Фестивалю соціальної реклами «Проблеми молоді вирішує молодь» і можливо саме твоя ідея соціальної реклами допоможе комусь змінити своє життя на краще!