Ukrainian English Polish
Увійти

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Церемонія нагородження Першого Вінницького обласного фестивалю соціальної реклами «Проблеми молоді вирішує молодь!» - відбулась!

 • Posted on:  Середа, 15 травня 2013

Реклама – це мистецтво 21 сторіччя! А коли це мистецтво створене з важливою суспільною місією – це соціальна реклама. Насолодитись цим мистецтвом мали можливість усі гості офіційної церемонії нагородження учасників Першого Вінницького обласного фестивалю соціальної реклами «Проблеми молоді вирішує молодь!».

Цього року Фестиваль стартував вперше і став відкритим для всієї молоді Вінниччини. Головною особливістю даного Фестивалю є те, що створений він не для професіоналів, а для молоді, яка небайдужа до гострих соціальних проблем та бажає продемонструвати свій варіант їх вирішення. Адже не секрет, що соціальна реклама корисна не лише з  позиції інформування, а й формування поглядів.

 

І таких, як виявилось, як виявилось не мало.  До організаторів надійшло більше 60 робіт у трьох номінаціях: зовнішня реклама, відео реклама та ідея соціальної реклами. Усі роботи відповідали тематикам Фестивалю, які були визначені соціологічним опитування серед молоді (1200 респондентів), а саме  «Залежності молодих людей», «Проблема працевлаштування серед молоді» та «Сім’я 21 сторіччя».

Для визначення кращих було сформовано Експертну комісію, до складу якої ввійшли організатори та партнери, залучені фахівці, які мають досвід роботи у сфері медіа, реклами та досвід роботи з молоддю. Окрім експертної комісії відбувалось голосування на офіційному сайті громадської організації СМОВ, де розгорнулась запекла боротьба за ім’я переможця Інтернет голосування. Всього за тиждень учасників підтримало 13 200 людей з різних куточків світу.

Демонстрація кращих робіт та оголошення переможців відбулось 14 травня у розважальному центрі «Ігроманія». Серед запрошених гостей були присутні представники обласної влади, фахівці у сфері реклами, партнери проекту та, звісно всі учасники конкурсу.

Відкрив Фестиваль Голова Вінницької обласної Ради - Сергій Пилипович Татусяк, який наголосив на важливості соціальних проектів та побажав натхнення та сил на створення нових проектів організаторам.

Родзинкою Фестивалю став семінар-тренінг «Основні правила при розробці соціальної реклами»  від партнера проекту  Біржі соціальної реклами. Координатор Біржі  Вероніка Величко поділилась основними секретами та правилами створення успішної соціальної реклами, на прикладі успішних рекламних кампаній.

- Даний Фестиваль ми недарма назвали першим, тому що впевнені, що буде і другий, і третій, і наступний. Тим паче, що хоча такий захід ми організовували вперше, були приємно здивовані кількістю учасників. До нас надходили роботи і з Тернополя, Севастополя та Запоріжжя, тому можна сказати, що з першого року ми вже вийшли на всеукраїнський рівень. Сподіваюсь наступною сходинкою стане міжнародний, - зазначає голова СМОВ Ольга Безпалько.

У кожній номінації визначалось два лауреати та переможець. Лауреати отримали грошові премії, подарунки від Благодійного фонду «Батьківська земля», подарунки від розважального центру «Ігроманія», сертифікати на знижку навчання у Вінницькій філії Комп'ютерної Академії «ШАГ», солодкі призи від ТМ «Солодка мрія» та квіти від дизайн-студії «Вікторія».

Так у номінації «Відео реклама»:

Лауреати:

 1. Петренко Олексій Леонідович з відео роботою «Трішки про виховання»
 2. Таранюк  Євгеній Олександрович -  «Чужих дітей не буває!»

Переможець:

 • Палій Тетяна Леонідівната її відео робота «Здоров’я – це наша стихія».

У номінації «Зовнішня реклама»:

Лауреати:

 1. Кмітович Микола Дмитрович - Серія робіт «Залежність»
 2. Кривошликова Вікторія  Андріївна та її серія робіт «Цінуйте свій генофонд!»

Переможець:

 • Новіцька Мар’яна  Олексіївна та її серія робіт «Антитабачна реклама»

У номінації «Ідея соціального проекту»:

Лауреати:

 1. Кір'якова Анна В’ячеславівна «Тиждень для родини»
 2. Браїловська Аліна Володимирівна « Зрозумій себе і зрозумієш весь світ»                       

Переможець

 • Молдован Роман Володимирович, під назвою «Корупція при працевлаштуванні»

Перемогу і Інтернет голосуванні виборов Журавський Владиславякий у своїй підтримці мав більше 2 000 голосі, та отримав грошову премію від Міжнародного товариства «Україна-Польща-Німеччина».

Спілка молодіжних організацій Вінниччини висловлює щиру подяку спонсорам та партнерами Фестивалю, а саме:

 • Благодійному фонду «Батьківська Земля»,
 • Департаменту внутрішньої політики Вінницької ОДА,
 • Міжнародному товариству «Україна-Польща-Німеччина»,
 • Медіа корпорації РІА,
 • РЦ «Ігроманія»,
 • Біржі соціальної реклами,
 • Відео студії «FRAMES»,
 • Студії аудіо запису «ИНАЧЕ»,
 • Дизайн-студії «VICTORIA».