Ukrainian English Polish
Увійти

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Вінничани побували на «Студентській весні» на Кавказі і привезли «Кришталеву» нагороду

  • Posted on:  Середа, 20 червня 2012

В рамка святкування 20-ти літнього ювілею Всеросійського фестивалю «Російська студентська весна», Російським союзом молоді, Радами у справах молоді країн учасниць СНГ, було прийнято рішення провести фестиваль «Студентська весна 2012 на Північному Кавказі» в столиці Кабардино-Балкарії місті Нальчик.

16 червня в Нальчику практично зі всіх країн СНГ зібрались учасники довгоочікуваного студентського фестивалю. Столиця Кабардино-Балкарії стала в ці дні столицею міждержавного проекту «Студентська весна на Кавказі». Учасниками заходу стали більше 300-т студентів з Азербайджану, Вірменії, Білорусії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Російської Федерації, Таджикистану, Узбекистану, України і Південної Осетії.

 

В цей же день столичним літнім вечором, Зелений театр святково відкрив молодіжний фестиваль «Студентська весна на Кавказі».

Другий день фестивалю почався з того, що море позитиву і вражень, всім учасникам подарувала ранкова гімнастика. Після енергійного флеш-мобу всі гості поїхали на екскурсію в Чегенську ущелину на водоспади. Неймовірний ландшафт Кабардино-Балкарії назавжди залишиться в серцях учасників. Після екскурсії в Чегемській ущелині гостей фестивалю чекала святкова зустріч вже в Черетському районі на Голубих озерах. Всіх зустрічали по традиційним звичаям горців, з танцями і незабутніми національними стравами.

Закінчився другий день фестивалю – національними гостинами, де делегації фестивалю демонстрували свою країну в самодільних творчих номерах, в музичному, танцювальному і театральному напрямку. Також були продемонстровані національні страви всіх країн СНГ. Учасники пригощали один-одного і ділилися частинкою своєї душі, души людей яким ділити нема що, є тільки чим ділитися. Багатоголосся національних мотивів злилося в єдину музику, музику дружби, злагоди і щирої любові один до одного, таких різних і таких схожих по істині братських народів. «Було приємно і одночасно смішно дивитись як представники приймаючої сторони частували наші мариновані огірки та гриби. Це справжній делікатес для усіх учасників фестивалю», - зазначив Денис Малевич, студент ВНМУ ім. М. І. Пирогова.

«Це були найкращі чотири дні, стільки позитиву я вже не отримував давно. Сам фестиваль виявився набагато масштабнішим ніж ми очікували, адже організаторам вдалось зібрати величезну кількість талановитої молоді з країн СНД. Кожна делегація підготувалась на відмінно та показали весь свій потенціал, таланти та колорит своєї країни. Дякуємо організаторам за те, що дали можливість не тільки подивитись на виступи учасників, а й ближче познайомитись з культурою та традиціями країн СНД», - з захопленням розповідає студентка ВНТУ, Тетяна Калугуряну.

«Я був учасником Вінницької студентської весни, яка відбулась цього року вперше в нашому місті і став учасником ювілейної 20-тої Всеросійської студвесни. Росіяни є засновниками цього фестивалю. Нам є чого навчитися у них. Вважаю, що отриманий досвід, дозволить розвиватись студентству нашого міста», - поділився своїми враженнями студент ВТЕІ КНТЕУ, Віталій Біланюк.

Делегація з Вінниччини і загалом Українська делегація, не тільки привезли на рідну землю «Кришталеву» нагороду учасника гала-концерту, але й неймовірну кількість вражень, величезну кишеню захоплень і море життєвого досвіду.

Вінницька делегація висловлює щирі слова вдячності Департаменту з питань молоді та комунікації в особі Ігоря Хохича та проекту Спілки молодіжних організацій Вінниччини - «Нова генерація» за можливість представляти Вінницю і Україну загалом на Всеросійському, міжнародному фестивалі «Студентська весна СНГ на Кавказі» в м.Нальчик.