Ukrainian English Polish
Увійти

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Вінничанка вчилась долати гендерні стереотипи

  • Posted on:  Середа, 23 жовтня 2013

Активісти Спілки молодіжних організацій Вінниччини продовжують з користю подорожувати світом, відвідуючи різноманітні міжнародні навчання, семінари, тренінги та форуми.

Так, на одному з таких заходів Громадську організацію СМОВ та Вінницьку область загалом представляла студентка Вінницького національного технічного університету – Кривошликова Вікторія

На початку жовтня у невеличкому містечку Бакуріані (Грузія) відбувся міжнародний обмін у рамках програми Європейського Союзу «Youth in Action» під назвою «Gender Trouble?! – How to Overcome Gender Stereotype».

 

Серед учасників проекту були представники з Грузії, Болгарії, України, Азербайджану, Польщі, Великобританії та Іспанії.

Головною метою проведення тренінгу – стало обговорення теми гендерних стереотипів та дискримінації, що виникають при працевлаштуванні. Окрім цього, учасники обговорювали питання рівності між жінками та чоловіками на фоні створення молодих родин на прикладі різних країн.Плідна праця в командах, пошук нових шляхів подолання проблем і стереотипів дали змогу зробити важливі висновки.  На завершення  молодь переглянула художній фільм про права жінки у суспільстві.

Більше того, для всіх учасників проекту організатори влаштували екскурсію до відомого своїми мінеральними водами містечка – Боржомі, прогулянку в гори, а також провели інтернаціональний вечір, на якому кожна з країн-учасниць презентувала свою національну страву.

Такі форуми є дуже важливими, адже, вирішуючи актуальні проблеми сьогодення разом, ми можемо змінити наше життя на краще, - зазначає учасниця заходу Вікторія.

Спілка молодіжних організацій Вінниччини сприятиме подальшому розвитку своїх членів та відкриватиме нові можливості для участі вінничан у міжнародних проектах.