Ukrainian English Polish
Увійти

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Активісти СМОВ підкорюють міжнародну програму «STUDY TOURS TO POLAND»

  • Posted on:  П'ятниця, 25 жовтня 2013

Різні міста, різні організації, різні люди, єдине залишається незмінним – Польща та незрівнянні емоції. Все це - «Study tours to Poland»! І вже вчетверте за останній рік активісти ГО СМОВ представляють Вінницьку область у Республіці Польща.

STP для студентів - одна з перших польських циклічних програм, адресованих молоді зі Східної Європи. У рамках даної програми запрошуються обдаровані студенти у віці 18-21 років з Білорусії, Молдавії, України та Російської Федерації взяти участь в ознайомчих поїздках до Республіки Польща.

 

Головна мета Програми - допомогти учасникам стати свідомими громадянами з активною життєвою позицією. Особлива роль у ході ознайомлювальних поїздок STP приділяється вивченню діяльності неурядових організацій та їх ролі в сучасному суспільстві. Окрім того, всі учасники знайомляться з культурою, традиціями, економікою країни-сусідки.

Спробувати свої сили в рамках програми спромоглися вже четверо активістів СМОВ.

Сахаров Володимир (м. Лодзь, осінь 2012)

Курбатова Алла (м. Краків, квітень 2013 )

Тихонова Дарія (м. Новий-Сонч, квітень 2013)

Терпель Лідія (м. Хожув, осінь 2013)

Вже через тиждень до Варшави відправиться активістка СМОВ і перший заступник голови Студентського Парламенту Вінниччини – Тетяна Калугаряну.

Програма «Study tours to Poland» для студентів незвичайна і особлива. Організатори з великою відповідальністю ставляться до підбору груп і формують їх не лише за територіальним принципом, а і за інтересами. Зустрічаючись з незнайомими людьми, ти навіть не уявляєш, що через 12 днів ви всі станете справжніми друзями! Особливо тепло відносяться і організатори, що приймають у містах, і координатор програми STP - Ева Романівська. Ці дні назавжди залишаться у пам'яті. Тому я надзвичайно щаслива, що потрапила на другу частину програми, пройшовши другий рівень відбору серед випускників програми, - зазначає учасниця програми STP для студентів, заступник голови СМОВ Алла Курбатова.

 

Щорічно в рамках програми STP Польщу відвідує понад 200 студентів. А кількість бажаючих збільшується з геометричною прогресією. Тому нам безмежно приємно, що серед тисяч заявок з України, вінницьку делегацію представляють активісти Спілки молодіжних організацій Вінниччини! Ми Вами пишаємось!