Ukrainian English Polish
Увійти

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Якщо хочеш дізнатись про Польщу ВСЕ – тобі на STP!

  • Posted on:  Вівторок, 19 листопада 2013

В рамках чергової циклічної програми Study Tours to Poland, розробленої для молоді країн Східного Партнерства, активістка СМОВ, перший заступник голови Студентського Парламенту Вінниччини – Тетяна Калугаряну, відкрила Польщу з іншої сторони.

Незважаючи на активний рух молодіжних програм, які дають можливість молоді підкорювати інші країни, Study Tours to Poland тримається впевнено на крок попереду.  Ініціативність, креативність, індивідуальний підхід, новизна та  інтерактивність - ось чим керується команда організаторів STP. За період перебування студентам надається можливість ознайомитись з культурою, історією, традиціями, екологією, політикою, медіа, навчальним процесом, роботою різних організацій, буденністю польських жителів та справжніми досягненнями Польщі в період вступу до ЄС.

 

"Протягом цих двох тижнів для мене Польща відкрилась зі всіх сторін. Кожного дня я дізнавалась все більше і більше, адже програма мала характер не тільки культурний, але ще й навчальний. Екскурсійні заходи старим містом, ознайомлення з історією Польщі, зустрічі з відомими політиками та зірками телевізійних передач, і все це був лише початок. Майстер-класи з різних ремесел, тренінги з публічних виступів та медіа, ознайомлення з сучасним мистецтвом, відвідування найкращих університетів Варшави, незабутній похід в театр та науковий центр ім. Коперника, незабутні вихідні за містом...

Що може буде краще для молодих людей, які прагнуть дізнатись ВСЕ про ВСЕ? Перебуваючи в столиці, нашій групі пощастило побувати в епіцентрі подій, які проходили підчас святкування Дня незалежності Польщі. Я вже не перший раз відвідую цю прекрасну країну, та все ж таки цього разу Польща відкрилась для мене по-особливому. Стільки креативності та ініціативності, неформальності та впровадження  чогось нового я ще не зустрічала. Я дякую всім учасникам програми за прекрасні емоції та чудовий настрій!", - ділиться своїми враженнями Тетяна Калугаряну.

Отож, якщо тобі від 18-21 року, ти активний та креативний, добре навчаєшся та хочеш відкрити країну-сусідку, тоді  реєструйся на програму Study Tours to Poland. Скоріше заповни анкету на офіційному сайті STP http://http://studytours.pl.

Поспішай, дедлайн до 14 грудня. Не пропусти свій шанс!