Ukrainian English Polish
Увійти

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

СМОВ шукав шляхи вирішення молодіжного безробіття

  • Posted on:  П'ятниця, 29 листопада 2013

Коли мова йде про молодіжне безробіття, то хто знає про це більше, як не самі молодіжні лідери? 21-26 листопада у м. Баку (Республіка Азербайджан) зібрались лідери України, Азербайджану, Угорщини, Грузії, Румунії, Молдови та Білорусії для обговорення питання зайнятості молоді Східного партнерства та інших країн.

Активними членами форуму стали і члени СМОВ: Комаркова Віолета, Юзькова Ірина та Чернега Наталія.

Протягом п’яти днів учасники активно обговорювали питання безробіття та шукали шляхи його усунення у своїх країнах, ділились досвідом створення проектів у організаціях. Було проведено ряд змістовних тренінгів, круглих столів, дискусій та зустрічей з місцевою владою. Цікавим виявився такий факт: не зважаючи на те, що країни розвиваються по-різному, більшість проблем у сфері зайнятості - однакова.

 

Крім роботи, яка займала майже весь день, молодь змогла насолодитись красою країни вогню, її гостинністю, культурою та неймовірно смачною їжею.

На цьому Форумі наша делегація із Вінницької області представляла всю Україну, тому ми розуміли, яка відповідальність на нас лежить. Проблема зайнятості молоді у нас надзвичайно актуальна, саме тому ми намагались якомога глибше ознайомитись зі шляхами вирішення її у інших країнах. Окрім того, учасники форуму зацікавились проектами, які реалізовує СМОВ та висловили бажання розробити спільний україно-азербайджанський проект, - зазначила активістка СМОВ Комаркова Віолета.

Учасники делегації дякують організаторам Азербайджанській Демократичній Студентській Молодіжній Організації за здобуті знання та незабутні враження. Такі проекти сприяють налагодженню відносин молоді різних країн між собою, а отже і написанню спільних проектів.