Ukrainian English Polish
Увійти

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

CМОВ – виховуй в собі лідера!

  • Posted on:  Середа, 18 грудня 2013

Активістка СМОВ Тетяна Калугаряну у Чернігові навчалась бути тренером, а також стала молодіжним посередником громадського руху No Hate Speech Movement, який спрямований проти поширення мови ненависті у всіх її формах.

Кому як не молоді знати, що потрібно змінити! Саме під таким гаслом був проведений навчальний курс у м. Чернігів.

Завершальний навчальний курс для мережі мультиплікаторів з питань молоді, освіти в області прав людини, розробки та реалізації молодіжної політики в Україні пройшов за підтримки Молодіжного Департаменту Ради Європи та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Клуб міжнародного співробітництва «Мандри».

 

Учасниками даного навчального курсу стали представники громадських організації, робітники управління у справах молоді та педагоги з усіх регіонів України.

Вінницьку область представляла перший заступник голови Студентського Парламенту Вінниччини, активістка Спілки молодіжних організацій Вінниччини – Тетяна Калугаряну.

Навчальний курс для мене став надзвичайно продуктивним, адже я закріпила свої знання з молодіжної політики, участі молоді та навчання в області прав людини. Разом з учасниками ми обговорювали рівень розвитку молодіжної політики в Україні, а також активність сучасної молоді. Приємно, що згадували Вінницьку область, яка стала зразковою для інших у створенні Студентського Парламенту Вінниччини. Сьогодні ми маємо потенціал, але нам потрібно його розвивати та йти шляхом ефективних європейський змін. Спільно з учасниками ми розробили рекомендації, щодо покращення молодіжної політики в Україні, які будуть надані для розгляду в Міністерство молоді та спорту України,  – зазначає Тетяна.

На найближчих зборах, Тетяна  поділиться власними враженнями від заходу та презентує усім активістам Громадської організації СМОВ рух Ради Європи - No Hate Speech Movement.

Слідкуйте за анонсами найближчих подій!