Ukrainian English Polish
Увійти

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Увага! Стартує новий соціальний проект 'Твої мрії'

  • Posted on:  Субота, 09 лютого 2013

Сьогодні в Україні налічується більше 200 тисяч родин, що отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям. Діти з малозабезпечених родин потребують підтримки з боку держави та суспільства.

Саме тому, Спілка молодіжних організацій Вінниччини ініціювала створення нового соціального проекту «Твої мрії».

В рамках проекту, діти з малозабезпечених родин отримують можливість безкоштовно провести яскравий вихідний день у компанії друзів.

Головною метою проекту є створення умов для проведення якісного та змістовного дозвілля, а також сприяння повноцінному, гармонійному розвитку маленьких вінничан.

 

Спілка молодіжних організацій Вінниччини забезпечує організацію безкоштовних виїзних вихідних днів для дітей з малозабезпечених сімей м. Вінниця та Вінницької області, створює платформу для навчання та розвитку молоді, а також сприяє виявленню талановитої молоді області.

Ідея реалізації соціального проекту «Твої мрії» виникла у члена Спілки молодіжних організацій Вінниччини – Миколи Кмітовича. Це один із яскравих прикладів того, що завдяки активній роботі будь-яка ідея може перетворитись у реальний проект.

- Віра в добро спонукає до дій навіть тих, хто ніколи до нього не звертався! Проект «Твої мрії» покликаний творити добро та бути прикладом для інших! Добро невичерпне!, - зазначає Микола.

Вже сьогодні до реалізації проекту залучені успішні підприємці, які своєю допомогою вносять непосильний вклад у майбутнє наших дітей.

- До соціального проекту «Твої мрії» вже долучились такі організації-партнери, як: Кінотеатр ім. Коцюбинського, ПП «Поліграфія та Реклама» СПД Легкун, Магазин одягу «OGGI», ТМ «Солодка мрія», Ресторан швидкого харчування «Burger Club», Рекламна агенція «ПРОСТО vse», відео студія «Sunday» та студія аудіо запису «ИНАЧЕ» - ми вдячні цим організаціям за допомогу та згоду на участь у проекті! – зазначає голова Спілки молодіжних організацій Вінниччини Ольга Безпалько.

Актив Спілки молодіжних організацій Вінниччини перекований, що соціальний проект «Твої мрії» відкриє шлях до виховання культури доброчинності, яка сьогодні тільки почала зароджуватись у нашій країні.

Якщо ти маєш бажання приєднатися до реалізацій соціального проекту «Твої мрії» та стати волонтером, звертайся за контактним номером телефону:
Тетяна Подолян,
+380 (67) 433-29-12.