Ukrainian English Polish
Увійти

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Дитячі мрії збуваються

  • Posted on:  Вівторок, 02 квітня 2013

«Творити добро легко» - саме під таким гаслом СМОВ реалізовує новий соціальний проект «Твої мрії».

Для того, щоб збулись дитячі мрії потрібно не так багато. Сьогодні, ми оточені усім, і маємо можливість яскравого відпочинку. Але нажаль є діти, які через брак коштів не мають такої можливості. Саме тому, Спілка молодіжних організацій Вінниччини (СМОВ) виступила з ініціативою створення нового соціального проекту «Твої мрії».

 

Завдяки співпраці з партнерами проекту активістам СМОВ вдається створювати яскраві та незабутні вихідні для маленьких вінничан.

Проект успішно стартував на початку березня. Учні з ЗОШ №23 змогли на собі відчути усю користь проекту. Адже організатори створили усі необхідні умови для проведення не лише цікавого, але і змістовного дозвілля.

На минулих вихідних відбувся черговий виїзд дітей в рамках проекту. Цього разу, шляхом жеребкування була обрана ЗОШ №22 м. Вінниця.

З самого ранку діти відвідали екскурсію у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї, де прослухали масу цікавих історій та зробили пам`ятні фотознімки. Далі пригоди продовжилися в торгово-розважальному центрі Мегамолл. На обід діти разом з волонтерами заїхали у ресторан швидкого харчування «Burger club», після чого вирушили на професійну фотосесію у студію Дениса Дороша - «Positive». Яскраві емоції були закріплені відвідуванням вечірнього сеансу в кінотеатрі ім. М. Коцюбинського та солодкими подарунками від ТМ «Солодка мрія».

Соціальний проект «Твої мрії» довготривалий і протягом року активісти СМОВ завітають до кожної ЗОШ м. Вінниця.