Ukrainian English Polish
Увійти

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Дитячі мрії здійснюються

  • Posted on:  Середа, 28 серпня 2013

Соціальний проект «ТВОЇ МРІЇ» вийшов з літніх канікул, та цього разу створив свято вихідного дня для малечі з Іллінецького району Вінницької області.

Вихід усіх школярів з літніх канікул, став гарним приводом для Громадської організації СМОВ у поновленні реалізації Соціального проекту «Твої мрії». І це не дарма, адже цей проект, спрямований на підтримку та розвиток дітей з соціально незахищених категорій населення. В рамках проекту, було проведено вже 4 виїзди учнів з ЗОШ № 23, 22, 5 та 4.

 

Учасниками ж останнього свята дитинства, яке відбулось 27 серпня 2013 року, стали школярі з Іллінецького району. Аби їх мрії здійснились, малечі довелось прокинутись чи не о 7 годині ранку та провести 1.5 години у дорозі до Вінниці.

Ще зовсім сонні, але налаштовані на гарний день діти вирушили на екскурсію до Вінницького обласного краєзнавчого музею. Тут вони дізнались найцікавіші історії про стародавніх людей та їх перші поселення, тваринний світ Вінницької області, а також про справжніх українських козаків.

Одразу після музею маленькі путівники вирушили до Торговельно-розважального центру «МЕГАМОЛЛ». Саме тут, дітвора позмагалась між собою у боулінгу, а також покатались на справжніх автомобілях, мотоциклах, танках, граючи у ігрові автомати. 

Вже тут на малечу чекала смачна піца від партнерів проекту Служби доставки піци «Експрес-піца».

Далі усі разом вирушили до Ресторану швидкого харчування «Burger club», де кожен з учасників проекту отримав не лише смачний обід, але й цікаві сюрпризи.

День продовжився у Кінотеатрі ім. М. Коцюбинського. Тут перед юними глядачами розгорнулась захоплююча історія мультфільму «Смурфики-2» у 3D.

Тим часом школярі вже трохи виснажились, але останнім місцем їх яскравої подорожі – стала професійна фотосесія у студії «Positive» Дениса Дороша.

Весь день з дітьми провели і волонтери Громадської організації СМОВ – Тетяна Подолян, Олександра Ковіна, Анастасія Коберська та Настя Саєнко.

День пройшов швидко, і гості нашого міста вирушили у дорогу додому. Ініціатори проекту вкотре залишились задоволеними, адже головної винагородою їх роботи стали щирі посмішки маленьких дітей.

Ми щиро дякуємо усім партнерам соціального проекту «ТВОЇ МРІЇ» за допомогу та сприяння у здійсненні дитячих мрій, а саме:

· ТРЦ «МегаМолл» (megamoll.com.ua),

· Магазину одягу «OGGI»,

· Караоке-ресторану «Шоколад»,

· ТМ «Солодка мрія»,

· Фотостудії «Positive»,

· Ресторану швидкого харчування «Burger Club»,

· Службі доставки піци «Експрес-піца»,

· ПП «Поліграфія та Реклама» СПД Легкун,

      · Студії аеродизайну «Льолік і Болік»,

      · Журналу АФІША,

· Інформаційному порталу MistInfo,

· Інформаційному порталу VIP.VN.UA.