Ukrainian English Polish
Увійти

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Здійснюємо дитячі мрії разом у соціальному проекті «Твої мрії»

  • Posted on:  Вівторок, 24 вересня 2013

Сьогодні далеко не всі діти мають можливість для створення яскравого, а головне змістовного дозвілля; далеко не всі батьки можуть сприяти гармонійному розвитку своїх дітей, через брак коштів. Є ті категорії дітей, які потребують більшої уваги та допомоги.

Саме тому, навесні Спілка молодіжних організацій Вінниччини ініціювала реалізацію нового соціального проекту «Твої мрії». В рамках якого, для дітей з малозабезпечених родин створюється яскравий вихідний день. Школярі мають можливість відвідати музеї, зіграти у боулінг, переглянути кінофільм, посмакувати піцою, отримати солодкі подарунки, а також взяти участь у професійній фотосесії.

 

Для дітей з Теплицького району Вінницької області соціальний проект «Твої мрії» - став справжнім святом. Аби дістатись до місця призначення, малечі довелось подолати довгий шлях дороги.  Але по приїзду у Вінницю на дітей чекав захоплюючий день.

Згідно запланованого маршруту на маленьких тепличан вже чекали у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї. Там для ще зовсім сонних гостей провели цікаву оглядову екскурсію.

Як відомо, навчання повинно поєднуватись з відпочинком. Тому одразу після екскурсії учасники проекту та волонтери громадської організації СМОВ попрямували до Торговельно-розважального комплексу «МегаМолл». Тут, на учасників проекту чекав сюрприз – піца від партнерів проекту – служби доставки піци «Експресс-піца».

У «МегаМолі» дітвора мала можливість позмагатись, граючи в боулінг, а також спробувати свої сили у грі на ігрових автоматах.

Вже трохи виснажені, але все ще готові до пригод, діти вирушили до Ресторану швидкого харчування «Burger club». Кожен учасник проекту отримав не лише смачний обід, але й цікавий сюрприз.

Разом з дітьми, цього дня працювали і волонтери Спілки молодіжних організацій Вінниччини – Алла Курбатова, Тетяна Подолян, Дарина Шевчук та Катерина Жалюк.

Одразу після смачного обіду усі вирушили на фотосесію. Цього разу це була не звична фото студія, а нова візитна картка міста Вінниця – об’ємна скульптура «Я ЛЮБЛЮ ВІННИЦЮ». До речі, цей проект виник за ініціативи члена громадської організації СМОВ – Миколи Кмітовича.

На завершення кожен отримав солодкий подарунок від партнерів проекту – Торгівельної марки «Солодка мрія».

Організатори проекту переконані, що цей вихідний день став для малечі корисним та цікавим, а яскраві фотографії стали гарним нагадуванням про захоплюючу подорож до м. Вінниця та Соціальний проект «Твої мрії».

Окрім цього, весь актив Спілки щиро дякує партнерам проекту, які постійно сприяють у реалізації кожного виїзду дітей:

·         ТРЦ «МегаМолл» (megamoll.com.ua),

·         Магазину одягу «OGGI»,

·         Караоке-ресторану «Шоколад»,

·         ТМ «Солодка мрія»,

·         Фотостудії «Positive»,

·         Ресторану швидкого харчування «Burger Club»,

·         Службі доставки піци «Експрес-піца»,

·         ПП «Поліграфія та Реклама» СПД Легкун,

·         Студії аеродизайну «Льолік і Болік»,

·         Журналу АФІША,

·         Інформаційному порталу MistInfo,

·         Інформаційному порталу «Моя Вінниця»,

·         Інформаційному порталу VIP.VN.UA.