Ukrainian English Polish
Увійти

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Творити добро легко!

  • Posted on:  Четвер, 28 листопада 2013

Ви запитаєте: «Чи легко здійснювати дитячі мрії?». А ми з впевненістю скажемо: «Так!». І не дарма, адже протягом року Громадська організація СМОВ, спільно з партнерами успішно реалізовує Соціальний проект «Твої мрії». І вже близько 70 маленьких вінничан  мали можливість провести яскравий вихідний день, який залишив гарний слід у дитячих спогадах.

Черговий виїзд подарував чимало відкриттів для учнів ЗОШ №2. Традиційно, в рамках проекту маленькі учасники розпочали свій святковий день з захоплюючої екскурсії Вінницьким обласним краєзнавчим музеєм.

Цікава розповідь екскурсовода про тваринний світ Вінницької області, про  перших людей та справжніх козаків не залишили осторонь маленьких відвідувачів. Усю увагу та захопливі погляди привернув і скелет величезного мамонта.

 

З гарним настроєм маленькі учасники проекту вирушили до Торговельно-розважального центру «МегаМолл». Вже тут розгорнулась гра у боулінг. Три команди змагались між собою за перемогу та кількість вибитих страйків.

А що може бути краще за справжню піцу? Партнери проекту Служба доставки піци «Експрес-піца» не змусили чекати, та привезли ще гарячу та надзвичайно смачну піцу.

Перекусивши малеча продовжила розважатись у ТРЦ «МегаМолл». Машинки, мотоцикли, скейт, футбол, волейбол, баскетбол – це далеко не весь перелік ігрових атракціонів, на яких зіграли вихованці ЗОШ №2.

Наступна точка призначення – Ресторан швидкого харчування «Burger club» - подарував учасникам проекту обід з сюрпризом. Кожен отримав свій подарунок та смачний бургер з картоплею та колою.

Одразу після обіду усі вирушили у майстерню творчості, де разом з активістами Громадської організації СМОВ – Іриною Дзюбанчук, Інною Семекрас та Катериною Франчук власними руками створили яскраві подарунки, які залишились у кожного на пам’ять про цей вихідний день.

На завершення усі отримали солодкі подарунки від партнера проекту ТМ «Солодка мрія».

Надзвичайно приємно бачити щасливі посмішки цих дітей. Я щиро вдячна партнерам нашого проекту. Без допомоги кожного з них ми не змогли б створити такий суспільно корисний проект, - зазначає координатор проекту Тетяна Подолян.

Висловлюємо щиру подяку всім хто допомагав у реалізації чергового виїзду Соціального проекту «Твої мрії»:

· ТРЦ «МегаМолл» (megamoll.com.ua),

· Магазину одягу «OGGI»,

· ТМ «Солодка мрія»,

· Ресторану швидкого харчування «Burger Club»,

· Службі доставки піци «Експрес-піца»,

· ПП «Поліграфія та Реклама» СПД Легкун,

· Студії аеродизайну «Льолік і Болік»,

· Фотостудії «Positive»,

· Караоке-ресторану «Шоколад»,

· Журналу АФІША,

· Інформаційному порталу MistInfo,

· Інформаційному порталу «Моя Вінниця»,

· Інформаційному порталу VIP.VN.UA.

Якщо Ви маєте бажання приєднатися до реалізацій соціального проекту «Твої мрії», або стати волонтером, звертайтесь за контактним номером телефону 067 433 29 12 Тетяна Подолян.