Ukrainian English Polish
Увійти

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Вибори не лотерея або поради для перемоги!

  • Posted on:  Четвер, 26 вересня 2013

Для впевненості у перемозі на виборах до Студентського Парламенту Вінниччини, Вам необхідно лише пройти декілька кроків! Тримайте основні рекомендації, щодо написання програми та проведення передвиборчої агітації!

 

Крок 1 – Створення дієвої команди!

 

Зберіть навколо себе реальну дієву команду, яка виступатиме за інтереси Вашої команди. Це мають бути ініціативні, активні студенти, які не лише зможуть агітувати за Вас напередодні виборів, а й реалізовуватимуть з Вами спільні проекти надалі. Ви обличчя своєї команди, тому люди, які стоять у вас за спиною мають відображати ваші найкращі риси!

 

Крок 2 – Написання реальної програми!

Передвиборча програма - перелік заходів, проектів, ініціатив з метою покращення студентського життя, що прагне реалізувати кандидат та його команда  в разі перемоги.

Разом зі своєю командою ви маєте створити передвиборчу програму, яка зможе змінити життя студентів вашого ВНЗ та вінницької області на краще. Але пам’ятайте програма має бути реальною, така яку зможете втілити у життя за допомогою вашої команди і інструментів, які надає Студентський Парламент Вінниччини! Для написання ефективної реальної програми, краще за все йти від проблем, які існують у студентства Вінниччини. Для названих проблем визначити шляхи їх вирішення. Шляхи вирішення актуальних студентських проблем і мають стати пунктами Вашої програми.

 

Крок 3 – Визначення цільової аудиторії!

Визначте першочергових адресатів Вашої передвиборної програми. Перш за все, ними повинні бути ті студенти, які потенційно здатні віддати за вас свої голоси. Це люди, які не налаштовані свідомо негативно щодо вашої кандидатури, а значить на їх кінцеве думку можна вплинути. Іншою цільовою групою, безумовно, є особисто ваші прихильники або прихильники тієї команди, яку ви представляєте.

 

Крок 4 – Агітаційний процес!

Передвиборча агітація — діяльність, що здійснюється в період виборчої кампанії і має ціль спонукати виборців до голосування за кандидата (кількох кандидатів чи їх список). Агітація - найважливіший засіб впливу на свідомість і настрій широких мас.

Агітація провадиться шляхом поширення певних ідей і лозунгів за допомогою різноманітних засобів:

-          Представлення кандидата (виступи, дебати, дискусії, «круглі столи», конференції, тощо);

-          Зустрічі з студентами виборцями в групах, з метою розкриття основних пунктів програми;

-          Розповсюдження виборчих листівок, плакатів та інших друкованих агітаційних матеріалів чи друкованих видань, в яких розміщено матеріали передвиборної агітації;

-          Проведення концертів, вистав, спортивних змагань, демонстрації фільмів;

-          Проведення мітингів, походів, демонстрацій, пікетів;

Проведення передвиборчої компанії повинне відбуватися на принципах рівності, демократичності, прозорості та чесності.

 

Дотримуйтесь наших рекомендацій! Усім бажаємо успіху!