Ukrainian English Polish
Увійти

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Студенти обрали своїх лідерів на 2013 рік

  • Posted on:  Субота, 12 жовтня 2013

Вибори до Студентського Парламенту Вінниччини III скликання минули! Депутати обрані, президія визначена і вже існують перші напрацювання роботи на рік.

Незважаючи на досить довгий передвиборчий процес, який тривав протягом двох місяців, і включав у себе не тільки виснажливу роботу кандидатів та Центральної виборчої комісії (ЦВК), а й неабиякі емоції та хвилювання. Останньою «точкою кипіння» і головним напруженням став процес обрання голови та президії Студентського Парламенту Вінниччини III скликання.

 

Новий склад Студентського Парламенту Вінниччини принципово відрізняється від перших двох. Головна різниця у тому, що 90% складу – це, так звані «новачки», у яких зовсім інше бачення і абсолютно нові погляди. Та і зрозуміло, що нове керівництво встановить нові правила і дасть інакший рух Студентському Парламенту. Тому і не дивно, що обрання голови стало відповідальним моментом, який неабияк схвилював усіх присутніх - зазначає голова ЦВК Тетяна Подолян.

Зайняти пост голови насправді не так просто, для цього необхідно було пройти декілька етапів. Першим етапом усіх депутатів було поділено на 3 групи, де вони представляли свою програму та проект перед експертною комісією, яка і обрала по 2 людини з кожної групи і у фінал вийшло 6 претендентів на голову СПВ. Вже наступним кроком стала презентація програм перед усіма 64 депутатами СПВ, які і обрали гідного кандидата на пост голови.

З переважною кількістю голосів (31 голос) пост голови зайняв активіст Спілки молодіжних організацій Вінниччини, депутат Всеукраїнського студентського парламенту, студент Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ – Роман Молдован. 23 депутати віддали свої голоси за студентку Вінницького національного технічного університетуТетяну Калугаряну.

Вже одразу після оголошення ім’я переможця, екс-голова СПВ I та II передав свої доручення новообраному Голові. Першим рішенням якого стало призначення президії Студентського Парламенту Вінниччини, а саме:

  • перший заступник голови СПВ: Калугаряну Тетяна (Вінницький національний технічний університет);
  • заступник голови з соціальних питаннь та зв'язків з громадськістю та владою: Шевчук Дар’я (Вінницький транспортний коледж);
  • заступник голови з культурно-масової роботи та навчально-правовим питанням: Погорілий Дмитро (Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова);
  • секретар: Закржевська Яна (Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова).

Привітати депутатів та президію, побажати їм натхненної та сумлінної роботи завітали голова Вінницької обласної Ради Татусяк С.П. та заступник голови Вінницької ОДА Спірідонова Л.М. Окрім того на сесії були присутні представники влади, громадські організації, так голова Студентського Парламенту Вінниччини І-ІІ скликання Дмитро Слободянюк передав пост голови та поділився напрацьованим за 2 роки досвідом.

Другий день першої сесії СПВ ІІІ скликання пройшов у більш робочій атмосфері. Усіх депутатів було розподілено на відповідні комітети. Протягом двох годин кожен з них працював над розробкою перших проектів для молоді Вінниччини. Заключною частиною стало представлення кожним комітетом плану подальших дій, який його члени мають реалізувати за рік своєї діяльності.

Гарним завершенням першої сесії Студентського Парламенту Вінниччини ІІІ скликання стало відзначення діяльності голови І та ІІ скликання – Дмитра Слободянюка та присвоєння йому звання Почесного голови Студентського Парламенту Вінниччини.