Ukrainian English Polish
Увійти

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Депутати СПВ налагоджують співпрацю з Вінницькою обласною Радою

  • Posted on:  Вівторок, 22 жовтня 2013

18 жовтня голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк, народний депутат України Володимир Продивус обговорили план роботи на найближчий місяць із президією Студентського Парламенту Вінниччини. 

Відкрив зустріч зі студентами голова обласної Ради – Сергій Татусяк, який наголосив на актуальних проблемах студентства та молоді, та налаштував Студпарламент на плідну роботу. Голова СПВ Роман Молдован розповів про ті проблеми, які вже сьогодні потребують першочергового вирішення. Зокрема, досі не облаштована зупинка транспорту у Брацлаві. Тамтешні студенти обурюються. У Гайсинському медичному коледжі відсутні внутрішні вбиральні.

 

 

– Ви повинні звертатися до компетентних органів за сприянням у вирішенні нагальних проблем, – сказав голова обласної Ради.

 

Під час зустрічі визначили і низку інших принципів, якими керуватимуться у роботі представники СПВ 3-го скликання. Зокрема, очільник обласної Ради загострив увагу на необхідності розділення повноважень з урахуванням професійного спрямування депутатів.

 

Також окреслив необхідність підтримки міжнародного курсу у роботі, взаємодії з іноземними студентським організаціями, насамперед, в адміністративних одиницях, з якими Вінниччина вже налагодила партнерські взаємини. Усі складні питання С.Татусяк порадив вирішувати шляхом дискусії:

 

– Усі болючі питання потрібно вирішувати за круглими столами – шляхом перемовин. Ваша діяльність має бути чесною і прозорою – жодних подвійних стандартів у роботі, – наголосив С. Татусяк. – Вам потрібно ефективно використовувати напрацювання СПВ попереднього скликання, а над недоліками працювати.

 

Депутатів Студентського Парламенту Вінниччини (СПВ) третього скликання, керуючись територіальним принципом, закріплять за депутатами обласної Ради, обраними у мажоритарних виборчих округах. Такі нововведення затвердили під час зустрічі представників Студпарламенту із головою обласної Ради Сергієм Татусяком.

 

Нині з-поміж 64 депутатів СПВ налічується 16 представників з 8 районів області. Відтак молодь покладає чималі надії на новації:

 

– Схожим принципом у роботі керувався і СПВ 2 скликання. Однак не було територіального розподілу і, як наслідок, не всі студентські проблеми в районах вирішувались. Це пришвидшить вирішення нагальних для нас питань на периферії., і це також проблема – сказав голова СПВ Р.Молдован.

 

У зустрічі також взяв участь народний депутат України Володимир Продивус. Народний обранець переймається питаннями молодіжної політики. За його сприяння студенти Національного технічного університеті дісталися до Мексики, де представляли Україну у Міжнародних змаганнях молодих та підприємливих. В.Продивус і надалі пообіцяв сприяти у вирішенні фінансових та організаційних питань.

 

В свою чергу голова обласної Ради С.Татусяк запевнив, що зустрічі зі студентством відбуватимуться щомісяця. На них підбиватимуть підсумки роботи та окреслюватимуть напрями подальшого розвитку вінницької молоді.