Ukrainian English Polish
Увійти

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Дебати! Вчимося переконувати!

  • Posted on:  Вівторок, 12 листопада 2013

Суботнього ранку депутати Студентського Парламенту Вінниччини та активісти Громадської організації СМОВ зібрались, щоб навчитись дебатувати.

Якщо ви думаєте, що не знаєте нічого про дебати, то ви помиляєтесь. Насправді, ви щодня берете у них участь, переконуючи колег, виступаючи на нарадах, або ж просто сперечаючись з товаришами.

З метою навчити правильно дебатувати, до Вінниці завітала представниця Одеського відділення Федерації дебатів України – Наталія Копець.

Професійна дебатерка провела тренінг з основ дебатів, побудови лінії аргументації та контраргументації, пошуку нових ідей та аргументів, аналітичним промовам.

Дебати – це цікаве та захопливе усне інтелектуальне змагання, критерієм перемоги у якому є більша переконливість тверджень. Дебати дають можливість розвинути ораторські здібності, подолати страх публічних виступів, уміння роботи в команді та багато іншого, - зазначає заступник голови СМОВ Тетяна Подолян.

Усі учасники тренінгу, після навчання могли на практиці спробувати себе у інтелектуальному змаганні. Так, для обговорення було обрано тему «Легалізації вогнепальної зброї в Україні». Захоплююча дискусія та цікаві аргументи, якими оперували дебатери не залишили осторонь усіх присутніх.

Після бурхливого та емоційного обговорення в процесі гри, учасники дійшли висновку: дебати – це не лише весела та позитивна гра, вони змушують задуматись та включити мислення та логіку.